prekių pristatymas apmokėjimas

TAURAS televizoriai

There are no products to list in this category.

Šiaulių Tauro televizoriai

Internetinė parduotuvė „televizoriai.info“ pristato šiuo metu gaminamus lietuviškus Šiaulių Tauro televizorius (tauras.lt). Pas mus atrasite pačių naujausių gaminių seriją, pasižyminčią visais šiandieniam TV būdingais privalumais. Gaminiams suteikiama 2 metų garantija, nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje! LED'iniai 19-32'' įstrižainės televizoriai, Jums tinkamiausių spalvų (raudoni, juodi, balti) korpusai! Ir visa tai internetu!

2013 05 06

Nuo šiol pas mus atrasite atnaujintą Tauro IQ gaminių seriją!

Naujausios serijos modeliai (juodos ir baltos spalvos) vaizdą rodo 100 Hz dažniu ir yra su išmaniąja IQ technologija. Ši kombinacija užtikrina jog vaizdas ekrane bus be kontūrų iškraipymo ir išblukimo bei atnaujinamas dvigubai sparčiau, nei yra įprasta tokios įstrižainės ekranuose.

Šalia anksčiau buvusių privalumų, taip pat šiuose gaminiuose pagerinti šie techniniai parametrai:

  • Didelis 5000:1 kontrastas (dinaminis 7000000 : 1), užtikrinantis daug tikroviškesnes spalvas;
  • Padidėjęs ekrano šviesumas (400 nitų);
  • 3 HDMI jungtys, leidžiančios patogiai prisijungti prie trijų HDMI įrenginių vienu metu!

2012 11 18

Nuo šiol mūsų TV parduotuvėje galite įsigyti „Taure“ pagamintų SUZUKI prekės ženklo televizorių! Tikimės, kad didesnė modelių gausa padės jums lengviau išsirinkti tinkamą 19" - 32" colių modelį.

2010 02 06

„Tauro“ televizoriuose įdiegta daug praktiškų naujovių. Vienas iš jų – įmontuotas DVB priedėlis, leidžiantis nemokamai stebėti net 14 skaitmeninių Lietuviškų kanalų. Šie TV pilnai palaiko didelės raiškos (Full HD) rezoliuciją, leidžiančią matyti aukštos kokybės vaizdus. Šių televizorių ekranai atvaizduoja virš 16,7 milijonų spalvų! Tam, kad vaizdai būtų dar tikroviškesni naudojami specialūs 3D “de-interlacing” ir 3D Comb filtrai. Nuo šiol „susikalbėti“ su savo televizoriumi galite ne tik pulteliu, tačiau ir lietimui jautria priekine panele! TV valdymą palengvina ir lietuviška meniu kalba.

Kiekvieno “lietuviškojo“ gaminio nugarinėje pusėje yra įtaisyta net 12 skirtinų jungčių, skirtų praplėsti televizoriaus funkcionalumą. Tokios jungtys kaip: CI, HDMI, USB ir YPrPb. Išskirtiniuose modeliuose yra įtaisyti DVD grotuvai. Šių naujovių dėka Jūs galite peržvelgti USB atmintinių, išorinių kietųjų ir DVD diskų informaciją (HDD, DVD), galite „Tauro“ TV naudoti norint peržiūrėti nuotraukas; vaizdo įrašus, filmus; klausytis muzikos. PVR / TSR funkcija leidžia į USB įrenginį įsirašyti mėgstamas skaitmenines laidas ir jas žiūrėti Jums patogiu laiku. TV laidas galite žiūrėti ir Jums patogioje vietoje! Kad ir automobilyje! Dauguma „Tauras" televizorių energijos sunaudoja mažiau nei viena kaitrinė lemputė!


 

Notice: Undefined variable: c_ads in /usr/local/lib/php/foot.php on line 5Notice: Undefined variable: c_ads_code in /usr/local/lib/php/foot.php on line 6